دوره آمادگی استخدام با گرایش تبلیغات و برند سازی


دوره آمادگي استخدام

گرايش تبلیغات

با نگرش برندسازی

 

  مخاطبين دوره :

   مديران مياني _ ارشد و كارشناسان

    مقدمه :

امروزه سازمان ها برای رقابت در دنیای کسب و کار و فروش کالاها و خدمات خود، نیازمند فعالیت های بازاریابی هدفمند و کارا می باشند. از مباحثی که نقش بسیار مهمی در فرایند بازاریابی یک سازمان داشته و حجم بودجه ای بالایی را به خوداختصاص می دهد تبلیغات است. تبلیغات موجب تغییراتی در سطح دانش، نگرش و رفتار مخاطبان می گردد، لذا توجه به ارزیابی اثربخشی تبلیغات برای سازمان هایی که تبلیغات را لازمه تداوم حیات و رشد و توسعه می دانند یک ضرورت است. باسنجش اثر بخشی تبلیغات و بررسی همراستایی با اهداف سازمان و تاثیرات مورد انتظار آن می توان تغییراتی در ابعاد ، محتوا و شیوه های آن ایجاد کرد تا تبلیغاتی مؤثرتر و مفید تر صورت گیرد. بر همین اساس، دوره کابردی مبتنی برعناصر مؤثر در فرایند برنامه ریزی و تصمیم گیری در حوزه تبلیغات ارائه می گردد و سپس به جایگاه و اهمیت سنجش اثربخشی تبلیغات، برخی جوانب و ابعاد تاثیرات آن و نیز اثر بخشی رسانه ها و اندازه گیری موفقیت آنها پرداخته می شود.

هدف دوره:

امروزه پیشرفت های چشمگیری برای تولید تبلیغات صورت گرفته است . هر روز با روش های نوینی از ارائه محصولات و خدمات شرکت ها آشنا می شوید و روش های تبلیغاتی گوناگونی از جانب شرکت ها ارایه شده است. توجه به نوع و نحوه ی تبلیغات تاثیر به سزایی در فروش و بازخورد آن دارد. اگر برنامه های تبلیغات به درستی طراحی گردد هم موجب افزایش فروش می گردد و هم باعث رشد برند خواهد شد.

در دوره و برنامه کارآموزی طراحی شده کمک شده است تا بتوانیم تعریف اجرایی علمی محوری از برنامه های موثر تبلیغات را در قالب دوره های آموزشی و اجرایی تعریف نماییم.

دروس اجرايي دوره :

تعداد ساعتنام درسرديف
12مهارتهاي ارتباطي1
12مبانی و استراتژی های تبلیغات 2
12تولید محتوای خلاق (کلامی و بصری ) 3
12رسانه های تبلیغاتی (سنتی و مدرن) 4
12تبلیغات در فضای دیجیتال 5
12برندینگ و تبلیغات6
8آشنايي با ساختارآژانس هاي تبليغاتي در ايران و جهان و فرايندهاي آن7
-کارآموزی8


    طول دوره :

  • 80 ساعت آموزشي

   شرايط شركت در دوره :

  • حداقل ليسانس
  • پذيرفته شدن در آزمون و مصاحبه
  • دارا بودن شرايط عمومي

  مدرك دوره :

به فارغ التحصيلان دوره مطابق شرايط سازمان مديريت صنعتي ، گواهينامه پايان دوره و گواهي صلاحيت حرفه اي در حوزه تبليغات و برند سازي اعطا خواهد شد.

 

جهت كسب اطلاعات بيشتربا شماره 22010690 ويا آدرس ايميل habibis@imi.ir  تماس حاصل فرماييد .

www.imi.ir