نخستین دوره آنلاین آشنایی با الگوی تعالی سازمانی برگزار می شود
چهارشنبه,08 خرداد, 1398

مدیر مرکز تعالی سازمانی سازمان مدیریت صنعتی از برگزاری نخستین دوره آموزشی آشنایی با الگوی تعالی سازمانی بصورت مجازی و آنلاین با هدف کمک به رونق تولید بنگاه های ایرانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، سید علیرضا شجاعی گفت: سازمان مديريت صنعتی با پشتوانه بيش از پنجاه سال حضور موثر در فضای اقتصادی و اجتماعی كشور ماموريت خود را كمك به توسعه ظرفيت مديريت و تحول و بهسازی سازمان ها و دستيابی به اهداف توسعه اقتصادی و اجتماعی كشور قرار داده است.

وی با اشاره به نامگذاری امسال به نام رونق تولید، افزود: گام نخست رونق تولید قرار داشتن بنگاه ها در مسیر تعالی است. از همین رو مرکز تعالی سازمانی در برنامه های امسال خود، کمک به بهبود سیستم‌ها و روش‌های مدیریت سازمان‌های دولتی و خصوصی را در دستور کار خود قرار داده و هدفگذاری کرده است.

 

شجاعی با تاکید بر اینکه در شرایط فعلی کشور ضروری است مدیران سازمان ها دانش نظری و مهارت های خود را توسعه دهند، اظهار داشت: این دوره آموزشی با هدف کسب نگرشی نوین در استفاده از مدل تعالی برای برنامه ریزی در جهت ارتقای سازمان برای افراد و سازمان هایی که با مدل تعالی سازمانی آشنایی کافی ندارند طراحی شده است و تلاش می کند تا به این پرسش پاسخ دهد که چگونه با الگوی تعالی سازمانی، بنگاه می تواند مسیر رشد خود را ترسیم کند.

وی ادامه داد: مرکز تعالی سازمانی این فرصت را ایجاد کرده تا افراد و سازمان های مختلف در نقاط مختلف کشور بتوانند بدون حضور فیزیکی و در محلی که هستند از این آموزش استفاده کرده و با مباحث تعالی سازمانی آشنا شوند.

این مدرس دانشگاه ابراز امیدواری کرد تداوم اینگونه فعالیت ها و بهره مندی موثر و گسترده سازمان ها و بنگاه های سراسر کشور بتواند در رونق تولید نقشی به سزا ایفا کند. 

گفتنی است در این دوره که به صورت مجازی و آنلاین طی 19 و 20 خردادماه جاری برگزار می شود به مباحثی از جمله اینکه  مدل تعالی سازمانی چیست و چرا به آن نیاز داریم؛ چگونه براساس مدل تعالی سازمانی، سازمان خود را در مسیر تعالی قرار دهیم؛ چگونه حوزه های رشد و ارتقای سازمان خود را با منطق ارزیابی رادار  شناسایی کنیم و فرآیند جایزه ملی تعالی سازمانی چگونه به رشد فردی، سازمانی و ملّی ما کمک می کند، می پردازد. علاقمندان با مراجعه به سامانه آموزشهای مجازی و از راه دور سازمان مدیریت صنعتی به نشانی https://lms.imi.ir می توانند در این دوره شرکت کنند.

1 - 50 Next
خانه