انعقاد تفاهم نامه همکاری میان سازمان مدیریت صنعتی و موسسه چشم انداز مدیریت تراز جهانی
چهارشنبه,12 تير, 1398

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، در دیدار ابوالفضل کیانی بختیاری مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و حمیدرضا امیری مقدم  رئیس موسسه چشم انداز مدیریت تراز جهانی، طرفین در خصوص همکاری در زمینه های مشاوره، آموزش و تحقیق در سطوح داخلی و بین المللی  تفاهم نامه همکاری منعقد کردند.

 

بنا به این گزارش در این دیدار، کیانی بختیاری با اشاره به رویکردهای سازمان مدیریت صنعتی در ادوار مختلف به بیان توانمندی های سازمان در دوره جدید پرداخت و اظهار داشت: نخستین رویکرد سازمان در دوره جدید، ايفاي نقش هاي حاكميتي ، تعريف فعاليت هاي مساله محور ، تعامل دستگاه هاي اجرايي با هدف كمك به دولت براي تحقق برنامه هاي توسعه كشور است.

 

وی دیگر رویکرد جدید سازمان مدیریت صنعتی را تدوين و توسعه آموزش هاي كاربردي معتبر در سطوح بين الملي و همسو با صنايع هدف ، عارضه يابي ، آسيب شناسي بنگاه ها و ايجاد كلينيك هاي صنعتي به منظور اصلاح ساختارهاي مديريت، منابع انساني، مالی و كسب و كار بنگاه ها عنوان نمود.

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی همچنین بر " توسعه تعاملات بين المللي و پرورش مديران جهان تراز "، "نوآوری درمدیریت دانش"، "مسئولیت اجتماعی بنگاه ها"، " توسعه شبکه نمایندگی های سازمان" و... بعنوان دیگر رویکردهای سازمان مدیریت صنعتی تاکید نمود.

 

کیانی بختیاری در خصوص دوره های پرورش مدیران در تراز جهانی یادآور شد: هدف این دوره ها، پرورش و توسعه حرفه ‎ای مدیران بنگاه ‎های کشور براساس شایستگی ‎های مورد نیاز جهت هدایت بنگاه ‎ها در تراز جهانی است، به گونه ‎ای که قادر به ایجاد و توسعه کسب و کار با استانداردهای جهانی بوده و در بازارهای رقابتی امروز قادر به تعاملات بین ‎المللی با دنیا باشند.

در این جلسه حمیدرضا امیری مقدم رئیس موسسه چشم انداز مدیریت تراز جهانی نیز ضمن معرفی فعالیت های این موسسه، پیشنهاد کرد سازمان مدیریت صنعتی با توجه به سوابق، ظرفیت و فعالیت های طولانی مدت در حوزه های آموزش و مشاوره، با توسعه شبکه نمایندگی های خود، در کشورهای همسایه نیز نمایندگی ایجاد نماید.

 

در پایان این جلسه طرفین ضمن امضا و مبادله تفاهم نامه، بر همکاری در پروژه های ملی و بین المللی تاکید نمودند.

1 - 50 Next
خانه