انعقاد تفاهم نامه جامع همکاری میان سازمان مدیریت صنعتی و آموزشگاه عالی آزاد اندیشه معین
دوشنبه,07 مرداد, 1398

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، در دیدار ابوالفضل کیانی بختیاری مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و حسین محمدپور زرندی رئیس آموزشگاه عالی آزاد اندیشه معین و مدیرعامل اسبق بانک شهر، طرفین در خصوص همکاری در زمینه های مشاوره، آموزش و تحقیق، تفاهم نامه جامع منعقد نمودند.

 

بنا به این گزارش در این دیدار، کیانی بختیاری اظهار داشت: یکی از ویژگی های سازمان مدیریت صنعتی از بدو تاسیس تا کنون، پرورش مدیران بوده که به اذعان افرادی که در این سازمان تحصیل کرده اند، در این زمینه موفق عمل نموده است.

 وی با اشاره به رویکردهای سازمان مدیریت صنعتی در ادوار مختلف به بیان توانمندی های سازمان در دوره جدید پرداخت و گفت: نخستین رویکرد سازمان در دوره جدید، ايفاي نقش هاي حاكميتي، تعريف فعاليت هاي مساله محور، تعامل دستگاه هاي اجرايي با هدف كمك به دولت براي تحقق برنامه هاي توسعه كشور است.

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، دیگر رویکرد جدید این سازمان را تدوين و توسعه آموزش هاي كاربردي معتبر در سطوح بين الملي و همسو با صنايع هدف، عارضه يابي، آسيب شناسي بنگاه ها و ايجاد كلينيك هاي صنعتي به منظور اصلاح ساختارهاي مديريت، منابع انساني، مالی و كسب و كار بنگاه ها عنوان نمود.

کیانی بختیاری ضمن اشاره به توانمندی های سازمان مدیریت صنعتی در حوزه های آموزش، مشاوره، مرکز همایش ها و ... در خصوص انعقاد تفاهم نامه فی مابین خاطرنشان کرد: سازمان مدیریت صنعتی آمادگی دارد تا در تمامی زمینه های مورد توافق در بالاترین سطح، همکاری ها را آغاز نماید.

در این جلسه حسین محمدپور زرندی رئیس آموزشگاه عالی آزاد اندیشه معین و معاون اسبق اداری مالی شهرداری تهران نیز اظهار داشت: من در سازمان مدیریت صنعتی در اولین دوره مدیریت اجرایی تحصیل کرده ام و با نام و برند آن آشنایی کامل دارم.

وی ضمن بیان فعالیت های آموزشگاه عالی آزاد اندیشه معین، ابراز امیدواری نمود که همکاری طرفین نتایج ارزنده ای عاید ذینفعان ، بویژه در حوزه آموزش نماید.

 

در پایان این جلسه، طرفین ضمن امضا و مبادله تفاهم نامه، بر همکاری در پروژه های ملی تاکید نمودند.

1 - 50 Next
خانه