تشییع پیکر مطهر2 شهید گمنام دوران دفاع مقدس در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران
یکشنبه,07 مهر, 1398


وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم تشییع پیکر مطهر2 شهید گمنام دوران دفاع مقدس در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران که توسط پایگاه مقاومت بسیج سازمان مدیریت صنعتی و پایگاه مقاومت بسیج نمایشگاه بین‌المللی تهران با حضورخادمین مسجد مقدس جمکران برگزار شد، اظهار داشت: امروز همه ما زندگی، امکان خدمتگزاری و تمامی توفیقات خود را مدیون شهدا هستیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، رضا رحمانی گفت: امروز جنگ با تغییر مختصات به طور ظالمانه ای در حوزه اقتصاد به کشورمان تحمیل شده که باید با تمام توانمان سرافرازانه از آن عبور کنیم.


رحمانی ادامه داد: یقینا انتقال روحیه خودباوری دوران دفاع مقدس امروز می تواند کمک راه ما باشد و کشور راحت تر به سر منزل مقصود برساند.

وی افزود: خوشبختانه با دعای شهدا و عنایات مقام معظم رهبری شرایط به گونه ای در حال رقم خوردن است که برای دشمن جز یاس و ناامیدی حاصلی نخواهد داشت.

وزیر صمت تصریح کرد: با وجود همه محدودیت ها، خوشبختانه در بسیاری از بخش های صنعتی و معدنی و تجاری کشور شاهد رشد و افزایش فرصت ها هستیم و همچنین ظرفیت های مختلفی در کشورمان برای خودکفایی بیش از پیش فرآهم آمده است.

رحمانی خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری حفظ وضعیت موجود تولید و اشتغال کشور را یک کار جهادی قلمداد کرده اند که لازم است تمام توان کشور را در این بخش متمرکز کنیم.


وی در پایان تاکید کرد: به برکت خون شهدا و ائمه اطهار، کشور از این پیچ تاریخی هم با موفقیت کامل عبور خواهد کرد و افتخار این دوران است که برای جوانان و زحمتکشان عرصه های مختلف صنعتی، معدنی و تجاری کشور به جای می ماند.

1 - 50 Next
خانه