حضور دفتر ارتباط صنعت و دانشگاه سازمان مدیریت صنعتی در نمایشگاه کار دانشگاه تهران
یکشنبه,03 آذر, 1398

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، نمایشگاه کار دانشگاه تهران در روزهای 28 و 29 آبان ماه برگزار و دفتر ارتباط صنعت و دانشگاه به نمایندگی از سازمان مدیریت صنعتی به عنوان حامی راهبردی در این نمایشگاه به معرفی محصولات و خدمات سازمان مدیریت صنعتی و این دفتر پرداخت.

 

با توجه به منویات مقام معظم رهبری و تأکیدات ایشان بر ایجاد فضای اشتغال برای جوانان و دانشجویان و با توجه به نامگذاری سال رونق تولید، دانشگاه تهران اقدام به برگزاری نمایشگاه کار با هدف ارتقاء سطح اشتغال در میان فارغ التحصیلان و دانشجویان نمود.

نمایشگاه کار،فضایی رقابتی برای کارفرمایان ایجاد می کند تا بتوانند اقدام به جذب نیروهای مورد نیاز خود نمایند  و با تسهیل شرایط جذب نیرو برای سازمان ها، شناخت مناسبی از آنها را برای سازمان ها فراهم می کند.

کارجویان شرکت کننده در این نمایشگاه علاوه بر مذاکره مستقیم با کارفرمایان، از مهارت ها و توانمندی های مورد انتظار سازمان ها در موقعیت های شغلی خود مطلع می شوند و می توانند در راستای توسعه فردی خویش گام های مؤثری بردارند.

آنچه در نمایشگاه کار مورد توجه است شکل گیری ارتباطی دوسویه بین کارجویان و کارفرمایان است تا هر دو از میان گزینه های مختلف پیش رو، بهترین انتخاب را انجام دهند.

1 - 50 Next
خانه