پانزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی برگزار می‌شود
شنبه,16 آذر, 1398

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، پانزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی، طی روزهای 19 و20 آذر‌ماه  با موضوع سرمایه انسانی و رقابت پذیری با حضور مقامات، مدیران ارشد، مدیران منابع انسانی و متخصصان این حوزه  از سراسر كشور در ساختمان شماره ۲ سازمان مدیریت صنعتی برگزار می‌شود.

 

"نقش مدیریت منابع انسانی در رونق تولید، توسعه اشتغال و رقابت پذیری"؛ "مدیریت منابع انسانی مبتنی بر مقتضیات زمان از جمله رکود،تحریم،شرایط پیچیده محیطی " ؛ "مدیریت منابع انسانی، فرهنگ سازمانی و اخلاق حرفه ای" و "مدیریت سرمایه های اجتماعی (امید، اعتماد و مشارکت)از جمله محورهاي این کنفرانس هستند.

از دیگر محورهاي این کنفرانس می‌توان به "جذب، توسعه، نگهداشت و خروج سرمایه های انسانی در کسب و کارهای دانش بنیان" ؛  "جانشین پروری و مسئولیت پذیری جوانان" ؛ "منابع انسانی و چابکی سازمانی"  و "تازه های فرایندهای منابع انسانی" اشاره کرد.

سخنرانی‌های صاحب نظران برجسته داخلی و بین‌المللی، ارائه مقالات و تجارب برتر داخلی و بین‌المللی و اعطای یازدهمین دوره جایزه تعالی منابع انسانی از برنامه‌های این کنفرانس است.

بخش ديگري از این کنفرانس به برپایی کارگاه‌های آموزشی تخصصی، میزگردهای تخصصی، نمایشگاه حرفه‌ای، رویدادهای نوآورانه و کلینیک مدیریت منابع انسانی اختصاص دارد.

گفتنی است این کنفرانس توسط سازمان مدیریت صنعتی با حمایت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و همکاری انجمن مدیریت منابع انسانی ایران برگزار می‌شود.

1 - 50 Next
خانه