با انعقاد تفاهم نامه همکاری میان سازمان مدیریت صنعتی و شرکت ذوب آهن اصفهان: برای نخستین بار در کشور دوره های تخصصی MBA فولاد راه اندازی می شود
پنجشنبه,26 دی, 1398

در جلسه دیدار ابوالفضل کیانی بختیاری مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، تفاهم نامه همکاری با هدف توسعه همکاری های آموزشی و پژوهشی میان طرفین منعقد و مبادله شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی با امضای این تفاهم نامه و در راستای کمک به توسعه ظرفیت مدیریت در کشور، برای نخستین بار دوره  تخصصی MBA فولاد بمنظور آموزش هدفمند نیروی مدیریتی در ذوب آهن و انتقال دانش فنی تخصصی ذوب آهن به جامعه صنعتی کشور راه اندازی می شود.

بنا به این گزارش، کیانی بختیاری مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، در این جلسه ضمن برشمردن توانمندی های سازمان مدیریت صنعتی در زمینه هایی نظیر آموزش های تخصصی و کاربردی؛ مشاوره و تحقیق، کانون های ارزیابی مدیران حرفه ای، مشاوره و اجرای مدیریت چابکی و استراتژی برای سازمان ها و نیز دوره های پرورش مدیران در تراز جهانی و ... اظهار داشت: شرکت ذوب آهن  اصفهان یکی از صنایع  مهم و پیشران کشور است و سازمان مدیریت صنعتی آمادگی دارد دوره های تخصصی این صنعت را در سطوح عالی طراحی و اجرا نماید.


در این جلسه همچنین منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان ابراز امیدواری نمود که با همکاری سازمان مدیریت صنعتی، سرفصل جدیدی در حوزه آموزش های تخصصی  فولاد گشوده شود.

انجام پروژه های پژوهشی واقعی در رابطه با مسائل سازمان توسط دانش پژوهانی که در دوره MBA فولاد کار می کنند ، انجام رسالت ذوب آهن در حوزه مسئولیت اجتماعی و توانمند سازی متخصصین داخل کشور ،  ترویج روحیه پژوهش و آموزش سازمان یافته در شرکت بین متخصصین ، توسعه کارآفرینی و توانمند سازی مدیران کشور ، خصوصاً ذوب آهن و خروج از بن بست آموزش های آکادمیک و گرایش به تجربه صنعتی و بهره مندی از دانش اساتید بین المللی و همچنین اتصال دانش و پژوهش ا زجمله مواردی است که در این تفاهم نامه به آن توجه شده است .


از دیگر مواردی که در این تفاهم نامه ذکر شده می توان به عارضه یابی آموزش در ذوب آهن و ایجاد کلینیک کسب و کار جهت عارضه یابی مشکلات مربوط به صنعت و ارائه راه حل ها ، مشاوره ها و آموزش در این حوزه که تحول عظیمی در آموزش و توسعه منابع انسانی ایجاد می کند و  ایجاد اکادمی فولاد با مرکزیت ذوب آهن اصفهان باهمکاری سازمان مدیریت صنعتی اشاره نمود.

برگزاری تورهای صنعتی با استفاده از پتانسیل ها و تکنولوژی موجود در ذوب آهن برای مدیران صنعت فولاد در کل کشور و پرورش مدیران اجرایی در کلاس جهانی از دیگر اهداف این تفاهم نامه است.

1 - 50 Next
خانه