بیست و دومین همایش عرصه یادگیری مدیران منابع انسانی توسط سازمان مدیریت صنعتی در کیش برگزار می شود
ﺳﻪشنبه,15 بهمن, 1398

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، بیست و دومین همایش "عرصه یادگیری مدیران منابع انسانی ایران" با موضوع" تکنولوژی ها و فرآیندهای نوین مدیریت منابع انسانی" با حضور مسئولین عالی رتبه، مدیران ارشد، سیاستگذاران، متخصصان و کارشناسان منابع انسانی سراسر کشور روز‌های 7 و 8 اسفند ماه در جزیره کیش برگزار می‌شود.


بنا به این گزارش احمد بذلی رئیس این همایش و قائم مقام مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی اظهار داشت: از سال ۸۱ تا کنون 15 دوره کنفرانس توسعه منابع انسانی در تهران و 21 همایش عرصه یاد گیری در استان‌های کشور توسط سازمان مدیریت صنعتی برگزار شده که طی آن ۹۸۶ تجربه و ۳۷۸۵ مقاله به دبیرخانه کنفرانس واصل شده است که از این تعداد بالغ بر ۶۵۰ تجربه و مقاله در رویداد‌های مذکور ارائه شده است.

همچنین ۱۸ هزار نفر از اساتید و متخصصین وصاحبنظران و علاقمندان به حوزه مدیریت منابع انسانی در این رویداد‌ها شرکت کرده اند که حاصل آن بالغ بر ۲۷۰ هزار نفر ساعت آموزش و یاد گیری بوده است. حدود ۶۰ درصد از شرکت کنندگان از بخش خصوصی، ۴۰ درصد از بخش دولتی و ۳۰ درصد هم از جامعه بزرگ زنان کشور بوده است. در این همایش ضمن ارائه ۱۵ تجربه داخلی در حوزه منابع انسانی ، سه تجربه بین المللی در این حوزه نیز به اشتراک گذاشته خواهد شد.

ارائه تجارب بنگاه های کسب و کار ايراني و بین المللی،  سخنراني سیاستگذاران، صاحبنظران و مدیران ارشد حوزه منابع انساني، برگزاری میزگرد تخصصی، بازدید از جاذبه های شهرو آشنایی با صنایع و دستاوردهای منطقه آزاد کیش در حوزه منابع انسانی از دیگر برنامه های این همایش است. 

1 - 50 Next
خانه