سازمان مدیریت صنعتی برگزار می کند: سومین همایش راهکارهای توسعه فرهنگ صنعتی
چهارشنبه,23 بهمن, 1398

در آستانه روز اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی، سومین همايش ملی راهکارهای توسعه فرهنگ صنعتی با هدف هم‌ افزایی بخش های فرهنگی و صنعتی کشور، با محوریت فرهنگ صنعتی بر مبنای اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی در روز دوشنبه 28 بهمن ماه 1398 از ساعت 14 الی 18:30، در محل مرکز همايش‌های سازمان مدیریت صنعتی برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، در اين همايش، برخی مقامات و جمعی از مدیران، صاحبنظران، علاقمندان و دست اندركاران امر فرهنگ و صنعت کشور حضور داشته و نیز چندین سازمان دولتی و خصوصی و تشکل علمی و تخصصی همکاری علمی دارند.

 

همچنین طیف متنوعی از موضوعات مرتبط با فرهنگ صنعتی در قالب مقالات و پنل های تخصصی با هدف تبادل دانسته های علمی، كاربردی و اجرايی ارائه و تلاش می شود به توسعه فرهنگ صنعتی بر مبنای اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی در چهار حوزه فردی، سازمانی، ملی و حاکمیتی بپردازد.

سومین همایش راهکارهای توسعه فرهنگ صنعتی به همت مرکز تعالی سازمانی سازمان مدیریت صنعتی و حمایت معنوی وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران؛ موسسه فرهنگی اکو؛ دبیرخانه پیشبرد علم و فناوری در جهان اسلام و مرکز تحقیقات بیوشیمی و بیوفیزیک دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

1 - 50 Next
خانه