برگزاری همایش پنجمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی بصورت مجازی
چهارشنبه,27 فروردین, 1399

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا و همسو با سیاست های جهش تولید، همایش پنجمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی بصورت مجازی برگزار می شود.

بنا به این گزارش، بر اساس برنامه ريزي انجام شده در روز سوم ارديبهشت ماه و طي يك همايش مجازي، نتايج كسب شده و اسامی برندگان تنديس هاي پنجمين دوره جايزه ملي مديريت انرژي رسماً اعلام خواهد شد.

همزمان با اعلام اين نتايج آغاز فعاليت هاي آتي و ثبت نام دوره هاي بعدي و تغييرات مد نظر براي سال 1400 نيز به اطلاع خواهد رسيد.

سازمان مديريت صنعتي به عنوان دبيرخانه اجرايي جايزه ملي مديريت انرژي و مسئول اجراي آن، با هماهنگي‌هاي به عمل آمده با سازمان‌ها و شركت هاي حاضر در اين دوره از جايزه ملي مديريت انرژي و نيز جلب نظر كميته راهبري، اقدام به برنامه‌ريزي لازم براي اجراي اين همايش بصورت مجازي نموده و تلاش دارد همچون ساير بخش‌هاي سازمان همچون بخش آموزش آن، از امكانات ارتباطي مجازي خود استفاده كرده و در عين برآورده كردن نظرات شركت كنندگان در جايزه، در راستاي تصميمات كلان كشور حركت نمايد.

در سال گذشته، 17 سازمان و شركت كه در 28 موضوع مجزا مورد ارزيابي قرار گرفتند، به مرحله آخر اين جايزه راه يافتند. از جمله اتفاقات قابل ملاحظه در اين دوره حضور سازمان صدا و سيما جمهوري اسلامي ايران در فرايند ارزيابي بود. حضور اين سازمان در اين فرايند علاوه بر اينكه دلالت بر اجراي يك پروژه مشخص و كاهش مصرف را داشت است، نشان دهنده توسعه مفهوم مديريت انرژي در کشور است.

از سوي دیگر، شهرداري اصفهان به عنوان اولين شهرداري در كل كشور نيز در اين فرايند شركت نموده كه اين موضوع نيز نشان دهنده اهميت مديريت انرژي در سطح نهادهاي مختلف و تأثير گذار در سطح جامعه مي باشد.

در كنار اين مراكز، شركت هاي توليد كنند مواد پتروشيمي، كاشي و سراميك، سيمان، فولاد، لاستيك، چوب و قند و شكر و همچنين  پالايشگاه‌ها و كارخانه هاي سيمان حضور دارند.

اميد است اين جايزه با توجه به اهميت موضوع مديريت انرژي و ابلاغ برنامه هاي اجرايي كلان كشور در مورد انرژي در فروردين ماه جاري و نيز سياست هاي كلي ابلاغي در مورد مديريت مصرف انرژي، بتواند انگيزه لازم را جهت بهبود وضعيت مصرغ انرژي براي سازمان ها و شركت ها فراهم آورد.

1 - 50 Next
خانه