بررسی راه كارهای جهش توليد با بهره گيری از مدل های ارتقاء بهره‌وری
یکشنبه,18 خرداد, 1399

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، در جلسه ای با حضور برات قباديان، معاون آموزش، پژوهش و فناوري وزارت صنعت، معدن و تجارت و ابوالفضل كياني بختياري، مدير عامل سازمان مديريت صنعتی،  راه كارهاي جهش توليد با بهره گيري از مدل هاي ارتقاء بهره‌وري بررسي شد.

 

بنا به این گزارش، در اين جلسه قباديان ضمن تأييد اقدامات انجام شده، بر ادامه فعاليت ها و تسريع اقدامات مرتبط تأكيد نمود. وی با اشاره به ظرفيت هاي موجود ارتقا بهره وری در سازمان ها و نهادهاي دولتي و غير دولتي گفت: با محوريت قراردادن موضوع بهره‌وري و استفاده بهينه از منابع موجود با توجه به تحریم های ظالمانه و شيوع بيماري كرونا، دستیابی به جهش توليد میسر مي‌باشد.

معاون آموزش، پژوهش و فناوري وزارت صمت تاکید نمود: با توجه به اينكه ارتقاء بهره‌وري در كليه سازمان‌هاي دولتي و نهادها و شركت هاي وابسته و زير مجموعه بر اساس مفاد قانون بودجه سال 1399 الزامي مي‌باشد، بر اساس تكاليف قانوني بايستي برنامه هاي ارتقاء بهره وري تدوين و به تأييد سازمان ملي بهره‌وري رسانيده شود.​

 

ابوالفضل کیانی بختیاری مدیرعامل سازمان مديريت صنعتي نیز در این جلسه اظهار داشت: این سازمان به عنوان بازوي اجرايي وزارت صمت بر اساس تفاهم نامه موجود با اين وزارتخانه آمادگي ارائه خدمات مشاوره‌اي و آموزشي را در اين زمينه داشته و مي تواند  دیگر سازمان ها را در جهت اجراي تكاليف خود ياري نمايد.

 

وی افزود: كارشناسان سازمان مدیریت صنعتی در تهران و 26 نمايندگي اين سازمان در استان ها مي توانند  دیگر سازمان ها را در جهت اجراي طرح هاي اندازه گيري و ارتقاء بهره‌وري بر اساس الگوي چرخه بهره‌وري كه مورد تأييد وزارت صمت مي‌باشد راهنمايي نمايد.

  در این جلسه مقرر شد با توجه به اينكه مقام عالی وزارت صمت، تأكيد بسياري نسبت به اجراي طرح هايي با محوريت استفاده بهينه از منابع و دستيابي به جهش توليد بر اساس فرمايشات مقام معظم رهبري دارد، ادامه فعاليت‌ها با نظارت و دستور مستقيم ايشان در خصوص تخصيص منابع لازم براي اجراي طرح هاي بهبود در سازمان هاي توسعه اي مانند سازمان ايدرو و ایميدرو و شركت هاي تابعه آنها استمرار یابد.

1 - 50 Next
خانه