انعقاد تفاهم نامه میان سازمان مدیریت صنعتی و دانشگاه علم وصنعت واحد بین الملل کیش
چهارشنبه,18 تير, 1399

 به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، تفاهم نامه همکاری میان سازمان مدیریت صنعتی و دانشگاه علم و صنعت ایران واحد بین الملل کیش به امضاء رسید.

بنا به این گزارش، این تفاهم نامه در راستای تاکیدات مقام عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت و  رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برای تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه در جهت ساخت داخل و ماموریت تدوین زنجیره  ارتباطی صنعت با دانشگاه و شرکت های دانش بنیان منعقد شده است.

در این جلسه که با حضور مظفری مدیر عامل منطقه آزاد کیش ، ذاکری رئیس دانشگاه علم وصنعت ، باقری رئیس دانشگاه علم وصنعت ایران واحد بین المللی کیش ( مشاور وزیر راه و مسکن شهرسازی ) و نظری مدیر ارتباط صنعت ودانشگاه سازمان مدیریت صنعتی و جمعی از مدیران ارشد معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شرکت های خصوصی راه آهن برگزار شد، طرفین برای برگزاری کنفرانس های مشترک؛ برنامه های آموزشی، مخصوصا در حوزه مسئولیت اجتماعی به توافق رسیدند.

 

هم چنین مقرر شد که دوره MBA  ریلی به صورت مشترک توسط سازمان مدیریت صنعتی و دانشگاه علم و صنعت برای شرکت های دولتی و خصوصی وزارت راه و مسکن شهر سازی  برگزار شود.

در این جلسه پیشنهاد برگزاری جایزه تعالی مسئولیت اجتماعی که توسط مدیر ارتباط صنعت و دانشگاه سازمان مدیریت صنعتی ارائه و مورد استقبال مظفری مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش ، ذاکری و حاضرین در جلسه قرار گرفت.

احمد رضا لاهیجان زاده ، معاون محیط زیست و دریایی و تالاب ها سازمان حفاظت محیط زیست نیز در جلسه مذکور بر اهمیت فرهنگ سازی و ادبیات سازی در زمینه مسئولیت اجتماعی تاکید و موافقت خود را برای انجام همکاری های مشترک با منطقه آزاد کیش و سازمان مدیریت صنعتی، اعلام کرد.

مدیر ارتباط صنعت ودانشگاه سازمان مدیریت صنعتی ، در پایان این جلسه خبر داد، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران نیز قبلا آمادگی خود را در راستای ساخت داخل، برای تجاری سازی طرح های موفق دانشگاهی ، مخصوصا طرح های دانشگاه علم و صنعت؛ اعلام کرده است.

1 - 50 Next
خانه