برگزاری کنفرانس بین‌المللی راهبری شرکتی پاسخ به مطالبه‌گری بخش صنعت کشور
 

برگزاری کنفرانس بین‌المللی راهبری شرکتی پاسخ به مطالبه‌گری بخش صنعت کشور

سازمان مدیریت صنعتی به عنوان یک سازمان جریان‌ساز و ادبیات‌سازمقوله‌های نوپدید و نوظهور مدیریت در کشور بر آن است تا نخستین کنفرانس بین‌المللی راهبری شرکتی را در ۱۶ و ۱۷ شهریور ماه ۱۴۰۰ برگزار کند.
یکشنبه، 14 شهریور 1400 | Article Rating

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی در گفت و گو با خبرگزاری صنایع از برگزاری نخستین کنفرانس بین‌المللی راهبری شرکتی، ویژه مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت‌ها خبر داد.

 

 

 به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی به نقل از خبرگزاری صنایع،ابوالفضل کیانی بختیاری با اشاره به برگزاری نخستین کنفرانس بین‌المللی را‌بری شرکتی، اظهار داشت:سازمان مدیریت صنعتی به عنوان یک سازمان جریان‌ساز و ادبیات‌سازمقوله‌های نوپدید و نوظهور مدیریت  در کشور بر آن است تا نخستین کنفرانس بین‌المللی راهبری شرکتی را در ۱۶ و ۱۷ شهریور ماه ۱۴۰۰ برگزار کند.

  وی درباره دلایل برگزاری این کنفرانس، بیان کرد:این کنفرانس در پاسخ به مطالبه‌گری بخش صنعت کشور و با مشارکت و اهتمام  جدی دانشجویان و صنعت‌گران برگزار خواهد شد.

 کیانی بختیاری پیرامون موضوعات مطرح در کنفرانس، عنوان کرد:در این کنفرانس که همسو با روندهای نوپدید مدیریت و راهبری در جهان برگزار می‌شود به مقوله‌های جدیدی از جمله تاثیر انقلاب صنعتی چهارم و راهبری شرکتی، راهبری پلتفرمی و بسیاری از موضوعات نوپدید مدیریتی پرداخته می‌شود.

 مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی در پایان، ابراز داشت:از همه دانشگاهیان، صاحب‌نظران، حرفه‌مندان، صنعت‌گران و مدیران ارشد کشور برای مشارکت جدی در این کنفرانس دعوت می‌شود که با ارائه مقالات، ارائه رویکردها و تجارب مفیدی که دارند بتوانند بر بنای علمی، اجرایی و کاربردی این کنفرانس بیافزایند.

تصاویر
  • برگزاری کنفرانس بین‌المللی راهبری شرکتی پاسخ به مطالبه‌گری بخش صنعت کشور
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: